Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

MARKA TESCİL

Marka; Bir işletmenin mal veya hizmetini, diğer işletmenin mal veya hizmetinden ayıran her türlü işarete marka denir. Marka haklarının belirli bir süre başvuru yapan kişi üzerine tesis edilmesi işlemine de marka tescil denir.

Markanızı tescillemeden benim markam diyemezsiniz hemen size özel danışmanlık hizmetimizle markanıza sahip olun ve fikri hırsızlıklara karşı korunun.

PATENT TESCİL

 Patent; buluş sahibinin, buluş konusu ürünü 3.kişilerin belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etmesini engelleme hakkı olan belgedir. 

Acele edin patent başvurularında öncelik ilk başvuruyu yapana verilir.

 

KALİTE STANDART BELGELERİ

Kalite belgesi, bir kurum ya da markanın uluslararası mevzuatlara uygun ve güvenilir bir şekilde hizmet verdiğini kanıtlar. Kalite belgesi alan bir işletme için aşağıdaki ifadeleri kullanabiliriz: Standartlara ve şartnamelere uygun bir şekilde hizmet verdiğini kanıtlar.

İmalat ve Hizmet ürünlerinizin kalite standartlarına uygunluk belgelerinizi almanızda yardımcı olalım.

DİJİTAL PAZARLAMA

Web Tasarım, Sosyal Medya Takibi, Logo Tasarımı, Sosyal Medya Reklamları ve Grafik Tasarım alanlarında sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İşletmeniz için Dijital çözümler sunarak internette bir yer edinmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

PROJE DANIŞMANLIK

İşletmeniz ve Markanızı bir adım ileriye taşımak için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Yeni girişimci ve ya halihazırda var olan işiniz için desteğe mi ihtiyacınız var? KOSGEB-TKDK-DOKA Projelerinize danışmanlık hizmetlerimizle ihtiyacınız olan desteği sizlere sunuyoruz.