DANIŞMANLIK(KOSGEB-TKDK-DOKA PROJELERİ)

Danışmanlık Hizmetlerimiz

KOSGEB

KOSGEB Danışmanlık Hizmeti, KOSGEB tarafından verilen teşvik ve desteklerden yararlanabilmeniz için sunulan profesyonel danışmanlık hizmetidir. İşini büyütmek isteyen KOBİ’ler ve girişimciler, danışmanlık desteği ile hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilir. KOSGEB danışmanlık desteği, iş hayatında başarılı olmak isteyen kişilerin fikir alabileceği profesyonel yardımlardan oluşur.

TKDK

TKDK Danışmanlık Hizmeti, TKDK teşvik ve desteklerden yararlanabilmeniz için sunulan profesyonel danışmanlık hizmetidir. Ulusal kalkınma plan ve stratejilerinde öngörülen ilke ve hedefler çerçevesinde, kırsal kalkınma programlarını etkin bir şekilde uygulayarak, ülke genelinde sürdürülebilir kırsal kalkınmaya katkı sağlamaktadır. 

DOKA

DOKA Danışmanlık Hizmeti, DOKA tarafından verilen teşvik ve desteklerden yararlanabilmeniz için sunulan profesyonel danışmanlık hizmetidir. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), TR90 Düzey 2 Doğu Karadeniz Bölgesi’nin (Artvin, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon illeri) kalkınma sürecinin hızlandırılması ve bölge için kritik öneme sahip faaliyetlerin hayata geçirilmesi amacıyla destek sağlamaktadır.