Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

WEB TASARIM

İşletmenizin internette yer edinmesi için ihtiyacınıza göre bütçenize uygun web tasarım hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerinizi internet üzerinden satılabilir hale getirmek için ve yeni müşterilere ulaşabilmeniz için yanınızdayız.

SOSYAL MEDYA TAKİBİ

Hedef kitlenizle aranızda bir bağ oluşturmanın en iyi yollarından birisi sosyal medyadır. Sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde sizlere yardımcı olmak hedef kitlenizle aranızda bir köprü oluşturmak ve ya potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için yanınızdayız.

LOGO TASARIM

Logo, tüketici için markayla ilgili ilk dikkat çeken ifadedir. Kimlik tüketici algısını ve kararlarını doğrudan etkiler. Eğer bir kimliğiniz yoksa bu, tüketicinin gözünde var olmadığınız anlamına gelir. İyi bir tasarım sayesinde marka insanların zihninde daha kalıcı olur.

QR KOD

QR Kod ile mevcut müşterilerinizi internette kolayca sizinle birlikte olmanızı sağlayabilirsiniz. Mevcut müşterilerinizi Sosyal Medya ve İnternet Sitenize yönlendirip içerikleriniz ile tekrar sizleri ziyaret etmesi için hatırlatmalar yapabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAM

İşletmenizin ürün ve ya hizmetlerini yeni müşterilere duyurmak istiyorsanız size profesyonel hizmet sağlayarak, sosyal medya reklamlarınızı yöneterek yeni müşterilerle buluşmanızı kolaylaştırıyoruz.

GRAFİK TASARIM

İşletmeniz için kartvizit, katalog ve ihtiyacınız olan tasarım hizmetleri için yanınızdayız.

Referanslarımız

HAR-I BÜLBÜL
İnci Marin Paslanmaz
resim_2022-03-31_012610
resim_2022-03-31_012803
previous arrow
next arrow